facebook twitter Google Plus
Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) özeti: Serçe Sarayı tanıtım fragmanı yayınlandı. Serçe Sarayı 1. bölümü ile yakında star tv ekranlarında başlıyor. Gönül serçeden bir saraydır yıkılması kolaydır önemli olan ayakta tutmak. Dizinin başrolünde Songül Öden ve Okan Yalabık oynuyor.
Serçe Sarayı dizisi her Pazar - 22.30 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (yeni dizi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Serçe Sarayı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) Yorumları (0)
Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Serçe Sarayı fragmanı, Serçe Sarayı dizisi, Songül Öden, Okan Yalabık, Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) ne zaman yayınlanacak, Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) hangi gün yayınlanacak, Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) hangi kanalda, Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) saat kaçta, Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) neler olacak, Serçe Sarayı Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi) özeti