facebook twitter Google Plus
Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı (30 Nisan Perşembe)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Serçe Sarayı tanıtım fragmanı yayınlandı. Serçe Sarayı 8. bölümü ile 30nisan perşembe günü star tv ekranlarında başlıyor. Gönül serçeden bir saraydır yıkılması kolaydır önemli olan ayakta tutmak. Dizinin başrolünde Songül Öden ve Okan Yalabık oynuyor.
Serçe Sarayı dizisi her Pazar - 22.30 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Serçe Sarayı 8. bölüm 2. Fragmanı (30 nisan perşembe) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Serçe Sarayı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Serçe Sarayı fragmanı, Serçe Sarayı dizisi, Songül Öden, Okan Yalabık, star, yeni dizi, Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Serçe Sarayı 8. Bölüm 2. Fragmanı özeti