facebook twitter Google Plus
Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı (9 Nisan Perşembe)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı özeti: Serçe Sarayı tanıtım fragmanı yayınlandı. Serçe Sarayı 6. bölümü ile 9 nisan perşembe günü star tv ekranlarında başlıyor. Gönül serçeden bir saraydır yıkılması kolaydır önemli olan ayakta tutmak. Dizinin başrolünde Songül Öden ve Okan Yalabık oynuyor.
Serçe Sarayı dizisi her Pazar - 22.30 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Serçe Sarayı 6. bölüm Fragmanı (9 nisan perşembe) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Serçe Sarayı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Serçe Sarayı fragmanı, Serçe Sarayı dizisi, Songül Öden, Okan Yalabık, star, yeni dizi, Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı neler olacak, Serçe Sarayı 6. Bölüm Fragmanı özeti