facebook twitter Google Plus
Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı (7 Haziran Perşembe)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı özeti: Serçe Sarayı tanıtım fragmanı yayınlandı. Serçe Sarayı 12. bölümü ile 7 haziran perşembe günü star tv ekranlarında başlıyor. Gönül serçeden bir saraydır yıkılması kolaydır önemli olan ayakta tutmak. Dizinin başrolünde Songül Öden ve Okan Yalabık oynuyor.
Serçe Sarayı dizisi her Pazar - 22.30 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Serçe Sarayı 12. bölüm Fragmanı (7 haziran perşembe) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Serçe Sarayı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Serçe Sarayı fragmanı, Serçe Sarayı dizisi, Songül Öden, Okan Yalabık, star, yeni dizi, Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı neler olacak, Serçe Sarayı 12. Bölüm Fragmanı özeti